Gra sparingowa na sobotnim treningu

Koniec sezonu hokejowego zbliża się wielkimi krokami ale drużyna ADH Białystok nie zwalnia tempa. Już w najbliższą Sobotę odbędzie się specjalnie przygotowany trening na których zawodnicy rozegrają mecz sparingowy!


Wojciech Wołosewicz #89 - kapitan ADH Białystok

W ostatnich kilku tygodniach wprowadziliśmy nowe elementy treningowe i rozegraliśmy kilka ważnych gier sparingowych. Zmiany jakie zaszły w drużynie i w całym Stowarzyszeniu przyniosły zamierzony cel - poprawa atmosfery i co najważniejsze lepsze wyniki w meczach. Potwierdzeniem tego jest wygrany turniej wyjazdowy w Siedlcach. Białostoczanie remisując z drużyną Icemen Mińsk Mazowiecki 4:4 i pewnie wygrywając 4:1 z gospodarzem turnieju STH Siedlce pokazali charakter i wolę walki.

Na sobotnim treningu odbędzie się mecz sparingowy. Zawodnicy podzieleni zostaną pod względem wieku, powyżej-poniżej 18 roku życia. Specjalnie przygotowany trening będzie okazją na przetestowanie nowych ustawień taktycznych i sprawdzianem dla młodszych zawodników. Niech wiek zawodników nikogo nie zmyli, walka wcale nie musi być jednostronna. W zespole ‘Młodych Wilków’ będzie grało kilku wyróżniających się zawodników, takich jak Adam Wojciula czy Gabryś Zimnoch. Za drużyną ‘Starszych’ będzie przemawiało doświadczenie i spokój w grze.

 

Zapraszamy wszystkich fanów drużyny ADH Białystok oraz miłośników hokeja na lodzie!

Rozpoczęcie treningu - 21:00

Miejsce - Lodowisko BOSiR ul. 11 Listopada 28