Ostatnie mecze w sezonie 2012/2013

W pierwszy kwietniowy weekend (6-7.04) drużyna ADH Białystok rozegra swoje dwa ostatnie w tym sezonie mecze. W sobotę o 22.00 podejmujemy STH Siedlce, a w niedzielę o 13.30 - Masters Giżycko. Wstęp na oba mecze, które rozgrywane będą na lodowisku przy ulicy 11 listopada, jest wolny.


Sobotni sparing z Siedlcami będzie już czwartym naszym starciem w ostatnim czasie. Poprzednie mecze z tym rywalem zakończyły się wynikami: 2-2 (wyjazd), 4-1 (wyjazd), 8-3 (dom). Jak widać, w każdym kolejnym meczu z STH gramy lepiej i tym razem również chcielibyśmy podtrzymać tą tendencję. Miejmy nadzieję, że się uda. 

W niedzielę, 7 kwietnia, czyli ostatni dzień czynnego lodowiska, gramy z ekipą z Giżycka. Ostatni nasz mecz, przed dwoma tygodniami, zakończył się naszym zwycięstwem 12-5. Nie popadamy w hurraoptymizm i mimo dobrego wyniku, chcemy poprawić jeszcze kilka błędów, jakie popełnialiśmy w tym meczu. 

Niestety, wraz z końcowym gwizdkiem sędziego po tym meczu, nasz sezon dobiega końca. Zaplanowaliśmy jeszcze oficjalne zakończenie sezonu, po czym zawodnicy dostaną trochę wolnego. Po krótkim czasie odpoczynku wznawiamy treningi "na sucho". Będziemy pracować nad szybkością, siłą i kondycją. Miejmy nadzieję, że efekty pozytywnie przełożą się na naszą grę w przyszłym sezonie. 

Wkrótce na naszej stronie zamieścimy sprawozdanie z zapowiadanych meczy!