Siedlecki turniej PWLH

Już w najbliższą sobotę 21.02.2015 nasi hokeiści zawitają do Siedlec, gdzie rozgrywany będzie kolejny turniej PWLH. W naszych szeregach panują bojowe nastroje i chęć przywiezienia 6 punktów.

Pierwszy mecz ADH rozegra już o 9:00 z LHT Lublin. Dotychczas obie drużyny są niepokonane w lidze i zajmują pierwsze dwa miejsca w tabeli. Będzie to pierwsze spotkanie tych drużyn w lidze. Spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie. Wygrana którejś z drużyn znacznie przybliży ją do mistrzostwa.

Walka między zawodnikami ADH i STH

Kolejny mecz nasi zawodnicy rozegrają o 14:15. Tym razem o punkty powalczą z gospodarzami. Na ten mecz nikogo z zawodników chyba nie trzeba motywować. Nasi zawodnicy w pamięci bolesną porażkę z ubiegłego sezonu 0:7. Spodziewamy się walki o każdy centymetr lodu do ostatniego gwizdka sędziego.

Również nasi czołowi strzelcy liczą na powiększenie dorobku w punktacji kanadyjskiej. Najskuteczniejszy w ADH Adam Wojciula traci 5 punktów do lidera. Nie jest to dużo zważywszy, że nasi zawodnicy rozgrywają dwa mecze.

Siedlce to trudny dla nas teren i zawsze gramy tam ciężkie mecze. Mimo to w drużynie panują dobre nastroje i jedziemy tam powalczyć o punkty w obu meczach. - mówi kapitan drużyny Wojciech Wołosewicz

Harmonogram spotkań:

9:00 ADH Białystok – LHT Lublin

14:15 STH Siedlce – ADH Białystok

Do zobaczenia w Siedlcach.