Finałowy Turniej PWLH

Już w najbliższą niedzielę 22 marca 2015r. na Białostockim lodowisku BOSiR rozegrany zostanie finałowy turniej PWLH sezonu 2014/2015. Nasza ekipa jako lider przystępuje do końcowej rywalizacji. Przed ADH mecz z STH Siedlce oraz LHT Lublin.

O 14:30 do walki staną zawodnicy ADH Białystok i LHT Lublin. Mecz ten zaważy o mistrzostwie i vice mistrzostwie ligi w aktualnym sezonie. W nieco lepszej sytuacji wydają się być gospodarze, którzy wygrali poprzedni bezpośredni pojedynek 7:2. Na pewno pomaga też własne lodowisko. Faworytem więc wydają się być Białostoczanie. Dodatkowego smaczku nadaje fakt, że trener ADH Białystok Dan Cherry obiecał, że jeżeli Białostoczanie wygrają te spotkanie to ogoli brodę.
trener ADH Dan Cherry

O 16:15 Białostoczanie wyjdą na lód i podejmą ekipę z Siedlec. Nasi hokeiści na pewno chcą podtrzymać dobrą passę i jak najdłużej pozostać niepokonanym zespołem. Faworyt więc może być tylko jeden i bez wątpienia są nim gospodarze. Będzie to doskonała okazja do rewanżu za ubiegłoroczną porażkę na własnym terenie.
O 17:45 nastąpi wręczenie medali.
Harmonogram turnieju:

11:00 Masters Giżycko - STH Siedlce
12:45 Masters Giżycko - LHT Lublin
14:30 ADH Białystok - LHT Lublin
16:15 ADH Białystok - STH Siedlce
17:45 Wręczenie nagród.