Gramy razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

W najbliższą niedzielę (13 styczeń), w całej Polsce zagra największa Orkiestra tego Świata, a niezmiennie dyrygentem jest Jurek Owsiak.

Po raz kolejny celem zbiórki pieniędzy jest zakup niezbędnej aparatury szpitalnej, z której korzystać będą lekarze niosący pomoc dzieciom.
Wspólna inicjatywa sztabu WOŚP, Białostockiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, drużyn Masters Giżycko oraz ADH Białystok urozmaici ten dzień jedynym sportowym wydarzeniem w Białymstoku.

Mecz rozpocznie się o godzinie 11:00 (rozgrzewka 10 minut) i potrwa 60 minut (3 tercje po 20 minut z 10 minutowymi przerwami pomiędzy)

Wstęp na ten niezwykły mecz jest bezpłatny, jednak oczekujemy w zamian Waszego wsparcia w akcji WOŚP!
Niezwykły, bo tu nie chodzi o zwycięstwo, a o pokazanie tego co w hokeju jest najpiękniejsze: dynamiczne akcje, zderzenia, popisy bramkarzy i zaskakujące gole.

Nie walczymy o ligowe punkty, chcemy urozmaicić XXI Finał WOŚP w taki sposób, aby pozostał na długo w Waszych pamięciach.

Bierzcie ze sobą swoich znajomych i rodzinę, zapełnijcie trybuny i bawcie się razem z nami. Pamiętajcie, im więcej osób na trybunach, tym cieplej dla widzów.